top of page

Sıkça Sorulan Sorular

Kafanıza takılan bir şeyler mi ? var

Image by Jonah Pettrich

Teknoloji Bulursun Firması olarak müşterilerimizin cihazları konusunda en iyi ve en doğru şekilde destek vermek için çalışıyoruz

Servis Süreci

Image by Jonah Pettrich

Teknoloji Bulursun firması tarafından tamir, bakım ve onarımı yapılan tüm cihazlar için 180 gün garanti verilmektedir.

Garanti Kapsamı

Image by Jonah Pettrich

Teknoloji Bulursun'a ait banka hesaplarımızdan cihazlarınız için talep edilen ödeme ücretlerinin ödemesini yapabilirsiniz.

Ödeme İşlemleri

Image by Jonah Pettrich

Göndermek istediğiniz ürünü gerekli formu doldurduktan sonra bize iletmeniz yeterli daha fazla bilgi için destek hattlarımızı kullanabilirsiniz.

Nasıl GönderimYaparım

Image by Laurin Steffens
 • Sıkça Sorulanlar Bölümü Neden Önemlidir?
  Sıkça Sorulanlar Bölümü sitemizi ziyaret eden kişilerin işletmeniz ile ilgili sık sorulan sorulara hızlıca yanıt bulmalarını sağlamak ve sitede daha iyi bir gezinme deneyimi sağlamak için ideal bir yoldur.
 • Sıkça Sorulanlar Bölümü Nedir?
  Sıkça sorulanlar bölümü teknoloji ile alakalı kafanıza takılan sorulara hızlı bir şekilde cevap bulabileceğiniz bir bölümdür. Teknoloji Bulursun firması olarak siz değerli müşterilerimizin aradığı sorulara hızlı cevap bulabilmeleri için bu bölümü hazırdık.
 • Anakart arızası nedir?
  Anakart arızası tanımı üzerine tabaka üzerinde yer alan bileşenlerin birbiri üzerinde sağladığı düzenli iletişimin kopması veya iletişimsiz sebebleri üzerine aktif durumda olmaması anlamına gelir
 • Anakart nedir ?
  Telefon anakartı, bir akıllı telefonun temel bileşenidir. Anakart, bir telefonun işlemci, RAM ve depolama alanı gibi özelliklerini içerir ve bu özelliklerin bir araya getirilmesinden sorumludur. Ayrıca telefonun arayüzünü, ses sistemini, ekran kartını ve diğer aygıtlarını içerir
 • Cep telefonunda Ekran donanımı nedir ?
  Cep telefonunda Görüntü alınmasında ihtiyaç duyulan parçalardan biri telefon dokunmatiği veya telefon lcd ekranıdır. Lcd ekran panel, telefonların sadece görüntü verme işlevini yerine getirmektedir. Telefon dokunmatik parçası ise sadece telefona dokunmatik özelliği sağlamaktadır
 • Cep telefonunda kasa nedir? Ne işe Yarar ?
  Cep telefonlarını daha güvenli bir şekilde kullanmaya yardımcı olan temel donanım arasındaki cep telefonu kasa çeşitleri, ürününüzün darbelere ve dış etkilere karşı muhafaza edilmesi için geliştirilmiştir ve daha önemlisi cep telefonunun içeriğinde ki donanımları bir arada toplanmasını sağlayan gövdedir
 • İşlemci Nedir ? Ne işe yarar?
  Bir akıllı telefonun işlemcisi aslında bir merkezi işlem birimidir. Telefonun beyni olarak kabul edilen işlemci, tüm birimleri koordine etmek ve tüm işlemleri gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır.
 • Yazılım nedir ?
  Mobil yazılım nedir sorusuna verilebilecek en genel cevap başta cep telefonu ve tabletlerde kullanılması için tasarlanmış yazılımlardır. Mobil yazılım konusunda dikkat edilmesi gereken ilk konu yazılım yapılacak olan cihazın kullandığı işletim sistemidir.
 • Kamera nedir ?
  Kamera görsel bir görüntü yakalayan optik bir araçtır. Temel düzeyde, kameralar kapalı kutulardır. Kameraların, ışığın ışığa duyarlı yüzeye nasıl düştüğünü kontrol etmek için çeşitli mekanizmaları vardır. Lensler, kameraya giren ışığı odaklar ve açıklığın boyutu genişletilebilir veya daraltılabilir.
 • Şarj soketi nedir
  Cep telefonları başta olmak üzere pek çok mobil cihazın şarj olmasını sağlayan soket, direkt olarak prizden elektrik alarak bataryayı doldurmaya çalışan cihazlarda bulunur.
 • Hoparlör nedir?
  Televizyon, telefon, radyo gibi cihazlardaki hoparlörler; elektrik sinyallerini kulağımızın duyabileceği ses dalgalarına dönüştürür.

Teknoloji bulursun Zeytinburnu'ndaki mağazası ile

haftanın 7 günü hizmet veren köklü bir firmadır.İPhone, İMac, İPad, MacBook, Watch, Airpods, Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Vovo ve yanı sıra Masaüstü bilgisayar, laptop, tablet gibi bir çok cihazın parça onarım, değişim ve bakım hizmetlerini sunmaktadır.

Hızlı Menü

İletişim Bilgileri

Gökalp, 58. Blv Cd no:14 B, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Çalışma Saatlerimiz

Prts - Cuma

10:00  – 22:00

Cumartesi

10:00  – 22:00

Pazar

10:00  – 22:00

bottom of page