top of page

Teslimat ve İade

Hükümlülükler ve Şartlar

arkaplanlogo.png

Teknoloji Bulursun Teknik Servis Hüküm ve Şartları

Politikalarımız teknoloji bulursun firması ile müşteri arasındaki hak ve yükümlülüklerini belirlemek maksadıyla hazırlanmıştır.

TESLİMAT VE İADE
 

  ONLINE OLARAK ALINAN ÜRÜNLER NASIL DEĞİŞİM YAPILIR?


• Teknolojibulursun.com.tr ‘den satın almış olduğunuz kullanılmamış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş, kutusu açılmamış ve ambalajı hasar görmemiş ürünlerin iadesini yapmak için; ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş gününüz vardır.


• 14 iş günü içerisinde 05374373400 numaralı WhatsApp Hattımızdan iade için bilgi alabilirsiniz.
• Ürünü teslim ettiğiniz esnada kargo firmasından “kargo poşeti” talep edebilirsiniz. Eğer bu sağlanamıyorsa farklı bir şekilde paketleme sağlayabilirsiniz.


Ürünün merkezimize ulaşıp ulaşmadığının takibini sağlamak için kargo firmasından takip numarası talep ederek takip sağlayabilirsiniz.


Göndermiş olduğunuz ürünler iade departmanımıza ulaştığında, paket açılımı ve sisteme giriş süresi 3 iş günüdür. İade paketiniz bize teslim edildikten maksimum 3 iş günü sonra bilgilendirme için SMS alırsınız.


Gönderdiğiniz ürün değişim koşullarına uygunsa onay, değilse red şeklinde dönüş alırsınız.


Onaylanan iade ürünlerinizin; iade süresi 1-14 iş günüdür.


İade koşullarından herhangi birini bulundurmayan ürünlerin değişimi reddedilerek, tarafınıza karşı ödemeli olarak kargolanır.


İADE İŞLEMİNDE KARGO ÜCRETİ ÖDEYECEK MİYİM?


Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz.


Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız. • Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini siz karşılıyorsunuz.

Teknoloji bulursun Zeytinburnu'ndaki mağazası ile

haftanın 7 günü hizmet veren köklü bir firmadır.İPhone, İMac, İPad, MacBook, Watch, Airpods, Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Vovo ve yanı sıra Masaüstü bilgisayar, laptop, tablet gibi bir çok cihazın parça onarım, değişim ve bakım hizmetlerini sunmaktadır.

Hızlı Menü

İletişim Bilgileri

Gökalp, 58. Blv Cd no:14 B, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Çalışma Saatlerimiz

Prts - Cuma

10:00  – 22:00

Cumartesi

10:00  – 22:00

Pazar

10:00  – 22:00

bottom of page