top of page

Teknik Servis Hizmetlerimiz

GÜVENİLİR VE HIZLI ÇÖZÜMLER

arkaplanlogo.png
Image by Sebastian Bednarek

İPhone Serisi Modeller

Herhangi bir iphone serisi telefonunuz ile ilgili bir sorununuz mu? var teknoloji bulursun'a gelin en iyi fiyat ve en iyi hizmetlerimiz ile size en iyi desteği verelim.

arkaplanlogo.png
Image by Daniel Romero

Samsung Serisi Modeller

Herhangi bir samsung serisi telefonunuz ile ilgili bir sorununuz mu? var teknoloji bulursun'a gelin en iyi fiyat ve en iyi hizmetlerimiz ile size en iyi desteği verelim.

arkaplanlogo.png
Image by Goutham Binuraj

RedMi Serisi Modeller

Herhangi bir Redmi serisi telefonunuz ile ilgili bir sorununuz mu? var teknoloji bulursun'a gelin en iyi fiyat ve en iyi hizmetlerimiz ile size en iyi desteği verelim.

arkaplanlogo.png
Image by Nat

Bilgisayar Bakım & Tamir

Herhangi birbilgisayar modeli ile ilgili bir sorununuz mu? var teknoloji bulursun'a gelin en iyi fiyat ve en iyi hizmetlerimiz ile size en iyi desteği verelim.

arkaplanlogo.png
Image by Andras Vas

Laptop - Tablet Bakım & Tamir

Herhangi laptop veya tablet modeli ile ilgili bir sorununuz mu? var teknoloji bulursun'a gelin en iyi fiyat ve en iyi hizmetlerimiz ile size en iyi desteği verelim.

Teknoloji bulursun Zeytinburnu'ndaki mağazası ile

haftanın 7 günü hizmet veren köklü bir firmadır.İPhone, İMac, İPad, MacBook, Watch, Airpods, Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Vovo ve yanı sıra Masaüstü bilgisayar, laptop, tablet gibi bir çok cihazın parça onarım, değişim ve bakım hizmetlerini sunmaktadır.

Hızlı Menü

İletişim Bilgileri

Gökalp, 58. Blv Cd no:14 B, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Çalışma Saatlerimiz

Prts - Cuma

10:00  – 22:00

Cumartesi

10:00  – 22:00

Pazar

10:00  – 22:00

bottom of page